En İyi İngilizce Konuşma Uygulamaları
İngilizce derslerini ve öğretmenlerini beklediğiniz günlerin geride kaldığını ve diğer insanlar ile İngilizce konuşmanın vaktinin geldiğini düşünüyorsanız artık cep telefonları elimizin altında ve bir çok imkana anında ulaşmamız bir tık uzağımızda. Ana dili İngilizce olan ve ileri seviye İngilizce konuşan diğer insanlarla, İngilizcenizi akıcı ve kendinizden emin hale getirmenize yardımcı olacak en iyi İngilizce konuşma uygulamalarının listesi burada.

1. HelloTalk

HelloTalk

HelloTalk; dil ve kültür alışverişi topluluğu olan uygulama sizi diğer dilleri (İngilizce, Japonca, Korece, İspanyolca, Fransızca, Mandarin Çincesi, Kantonca, Portekizce, Almanca, İtalyanca, Rusça, Arapça ve daha fazlası) ana dili olarak konuşan kişilerle buluşturuyor.

Gerçek insanlarla bir dil öğrendiğinizde aslında bir dilden fazlasını öğreneceksiniz. Farklı bir kültüre ve dünyayı görmenin etkisine maruz kalacaksınız.

HelloTalk, İngilizce dilbilgisi/aksanınız konusunda size yardımcı olabilecek, Çin kültürünü size anlatabilecek, Fransa'da seyahat arkadaşınız ve hatta gurbetçi olduğunuz ülkede arkadaşınız olabilecek insanlarla bağlantı kurabilirsiniz.

Yabancı bir kültürde seyahat/eğitim/göçmeden önce dil engellerini aşmanıza, kültürel çeşitliliği görmenize ve kültür şokuna hazırlanmanıza yardımcı olur.

HelloTalk uygulaması ana özellikleri;

İhtiyaçları sizinkiyle eşleşen kişileri arayın,

Metin/sesli mesajlar yoluyla hedef dilinizi ana dili İngilizce olan kişilerle pratik yapın,

Dinleme ve konuşma becerilerinizi daha iyi uygulamak için ücretsiz sesli ve görüntülü arama,

Anları diğer üyelerle paylaşın ve Beğeniler ve Yorumlar alın,

Yazma/konuşma becerilerinizi geliştirmek için çeviri, harf çevirisi, dilbilgisi düzeltme, metinden sese ve ses tanıma özellikleri,

Müfredat temelli değil, iletişim temellidir. Ev ödevin yok. Bunun yerine, öğrenirken eğleniyorsunuz.

HelloTalk, iOS ve Android telefonlarınız ile rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

2. Tandem

Tandem

Tandem, harika insanlarla dil öğrenmek için mobil uygulamadır. Tandem dil değişimi topluluğu, dünyanın her yerinden yeni diller öğrenmek isteyen insanları birbirine bağlar. Üyeler, metin, sesli ve görüntülü sohbet yoluyla birbirlerine ana dillerini ücretsiz olarak öğretmek için bire bir Tandem ortaklıkları kurarlar.

Tandem, iOS ve Android telefonlarınız ile kullanılabilir.

3. Speaky

Speaky

Speaky, dünyanın her yerinden anadili İngilizce olan kişileri bulun ve tanışın. İdeal dil partnerinizi bulmak için topluluğa göz atın ve dil becerilerinizi geliştirmenin keyfini çıkarın.

Speaky nasıl çalışır?

180'den fazla ülkeden ve 110'dan fazla dilde yerli dil öğrenenlerden oluşan dünya çapında bir topluluğa göz atarak mükemmel dil arkadaşları bulun.

Dil arkadaşlarınızla anında pratik yapın ve dil becerilerinizi değiştirerek birbirinizden hemen öğrenmeye başlayın.

Ana dilinizi öğrenmek isteyen birine, onunla pratik yaparak ve çoğu zaman olası hataları düzelterek yardımcı olursunuz ve dil arkadaşınız da sizin için aynısını yapar.

Dil alışverişi yapmanın mükemmel yolunu bulmak size ve eşinize kalmış.

Dil arkadaşlarınız ile bağlantıda kalın ve her gün pratik yaptığınızdan emin olun.

Speaky uygulamasını iOS ve Android cihazlarınızdan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

4. Lingo Blabla

Lingo Blabla

Lingo Blabla, konuşmanızı ve dinlemenizi geliştirmek için tek bir tıklamayla istediğiniz zaman, istediğiniz yerde İngilizce sohbet edebilirsiniz. Çevrimiçi bir dil ortağıyla eşleşin, 1'e 1 görüşmeler yapın ve kısa sürede sohbet etmaya başlayın.

Eğlenirken İngilizce konuşmanızı kolayca geliştirebileceğiniz bir uygulama olan Lingo Blabla'yı iOS ve Android cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

5. interPals

interPals

interPals, 5 milyondan fazla kişinin kullandığı kültür ve dil değişimi topluluğu ile yeni insanlarla tanışın. Dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar, mektup arkadaşları ve dil partneri ile sohbet edin. Dil değişimi için yeni dil partnerleriniz ile eşleşin veya bölgenizi ziyaret eden diğer ülkelerden gelen gezginlerle buluşun. interPals ile ana dili İngilizce olan kişilerle pratik yapın. interPals'ı iOS ve Android cihazınız ile kullanabilirsiniz.

6. Lingbe

Lingbe

Lingbe, ana dili İngilizce olan kişilerle ücretsiz aramalar yapabileceğiniz bir dil değişimi uygulamasıdır. İstediğiniz zaman, pratik yapmanıza yardımcı olacak. İngilizce dilini seçerek birini arayın ve Lingbe sizi müsait biriyle anında eşleştirecektir.

Hobilerinizle ilgili ilginç ve kolay sohbetler yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ama nasıl? Lingbe, eşleştirme algoritmasıyla sizinle aynı ilgi alanlarını paylaşan insanlarla buluşturur.

Hoş bir sohbet yaşadıysanız, aramadan sonra onlara bir beğeni verebilirsiniz. Tekrar birbiriniz ile sohbet etmek istediğiniz zaman bu olanağına sahip olacaksınız. Tıpkı normal bir mesajlaşma platformunda arkadaşlarınızla sohbet ediyormuşsunuz gibi.

Lingbe uygulamasını iOS ve Android cihazlarınız ile kullanabilirsiniz.

7. SLOWLY

SLOWLY

SLOWLY, anlık mesajlaşma çağından yoksun, anlamlı sohbetler isteyenler için yaratılmış bir platform. Dünyanın dört bir yanındaki insanları daha yavaş ama daha iyi bir hızda birbirine bağlar.

SLOWLY, geleneksel mektup arkadaşı deneyimini mobil cihazınıza getiriyor. Postalama süresi, sizinle arkadaşınız arasındaki mesafeye bağlı olarak birkaç saatten birkaç güne kadar değişiyor. Yazmak için zaman ayırın ve mektubunuzu beklemeye değer hale getirin.

Yeni bir kültür veya dil öğrenin, SLOWLY'de dünyanın her yerinden insanlarla bağlantı kurmaya başlayın!

SLOWLY ana özellikleri;

Postalama süresi, siz ve arkadaşınız arasındaki mesafeye bağlıdır,

Anonim profil oluşturabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bir takma ad ve avatar,

Ortak ilgi alanlarına ve dillere dayalı arkadaşlar bululabilirsiniz,

Farklı ülke ve kültürlerden pulları toplayın ve kilidini açın,

İsteğe bağlı ücretli özelliklerle sınırsız mektup imkanı.

Slowly uygulamasını iOS ve Android mobil cihazlarınız ile kullanabilirsiniz.

8. Yeetalk

Yeetalk

Yeetalk, dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla rahatça tanışabileceğiniz, İngilizce dil pratiği yapabileceğiniz ve dünya çapında farklı heyecan verici hayatları ve kültürleri tanıyabileceğiniz bir uygulama. Çeviri aracı dünya çapında 103 dili destekler ve anlamadığınız herhangi bir dili ana dilinize çevirebilir.

Yeetalk'a iOS ve Android cihazlarınızdan katılabilirsiniz.

9. Hilokal

Hilokal

Hilokal, anadili İngilizce olan kişilerle kolayca konuşma pratiği yapmak için en iyi, ücretsiz dil değişimi ve dil öğrenme uygulamalarında bir diğeri. Dil öğrenenler için açılır sesli sohbet odaları. Bir dil değişimi partneri, öğretmen bulun veya hemen yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

İngilizce başlangıç ​​seviyesinden orta seviyeye ve ardından ileri seviyeye kadar dil seviyenizi geliştirin. Eğlenceli ve sosyal bir şekilde akıcılığa ulaşabilirsiniz. Konuşmaya odaklanın ama aynı zamanda telaffuz, yazma, dinleme, dilbilgisi ve çok daha fazlasını Hilokal ile öğrenebilirsiniz.

Hilokal uygulamasını iOS ve Android telefonlarınız ile kullanabilirsiniz.

10. Idyoma

Idyoma

Idyoma, kullanıcıların dil pratiği yapmak için birbirleriyle eşleştiği ve akıcılığa ulaşmak için sırayla birbirlerinin dillerini konuşarak kullandıkları yeni bir sosyal dil öğrenme mobil uygulamasıdır.

Basitçe oturum açın, bildiğiniz ve öğrenmek istediğiniz dilleri seçin ve pratik yapmanıza yardımcı olmak isteyen diğer dil öğrencileriyle anında bağlantı kurun.

Idyoma mobil uygulamasını iOS ve Android telefonlarınızda kullanabilirsiniz.

Bu içeriğe tepki ver